Hakkımızda

 

Merkezi Kayseri'de yer alan, Türkiye’nin her yerinde bulunan Çözüm ortakları ile işbirliği içerisinde, Alanında deneyimli avukat kadrosu ile Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti verebilen bir hukuk bürosudur.


Zamanın Koşullarına Uygun
Dinamik Kadro


Büromuz kurulduğu günden bu yana karşılıklı güven ve gizlilik prensiplerinden yola çıkarak müvekkillerine en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmayı gaye edinmiştir. Verilen işin tüm sorumluluğunu üstlenerek en uygun çözümleri sunmaktadır.


Genç ve dinamik kadrosuyla da değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendini yenilemekte, hızla büyümektedir. Online olarak danışmanlık hizmeti verilmekte, e-tahsilât sistemi kullanılmaktadır.Sizi anlayan hizmetler


Elit Hukuk Bürosu, verdiği hizmetler sırasında avukatlığın birincil temel hakkı ve görevi olan gizliliği ilke olarak benimsemiş, müvekkillerinin kamuya açık olmayan her türlü bilgi ve belgelerini gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak muhafaza etmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler müvekkil-avukat ilişkisine dayanarak 3. Kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.